Snabba detaljer
| Typ: |
Kontorsmöbler |
Specifik användning: |
Kontorsstol |
Allmän användning: |
Kommersiella möbler |
| Material: |
Metall |
Metalltyp: |
Järn |
Vikt: |
Inga |
| Stil: |
Verkställande ordförande, hissstol, snurrstol, kontorsstol |
Storlek: |
62*73*108---116cm |
Ursprungsort: |
Zhejiang, Kina (fastlandet) |
| Varumärke: |
kille du |
Modellnummer: |
Y-2752 |
Tyg: |
PU+PVC |
| Skumma: |
Skum med hög densitet |
Trä: |
Plywood |
Armstöd: |
Målning vadderat armstöd |
| Chassi: |
Låsnings-lutningsmekanism |
Gaslyft: |
80mm klass 2 gaslift |
Dammskydd: |
PP |
| Bas: |
Måla nylon bas |
Hjul: |
Nylon |
Förpackning & leverans
| Förpackningsdetaljer: | Star och exportkartong, ett stycke per kartong |
| Leveransdetaljer: | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
Y-2752 High-end hiss brun färg hög rygg stål höjdjusterbar stol
| Företag | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Modell | Y-2752 |
| Material | Fram PU, bak och sida pvc |
| Beskrivning | kontorsstol med hög rygg |
| Armstöd | plastarmstöd med målning |
| Mekanism | Tiltad mekanism, upp och ned + lutad funktion |
| Gashiss | 80mm svart målning |
| Dammskydd | plastmaterial, svart färg, 3 lager |
| Bas | 350 mm, nylonbas |
| Hjul | Svart nylonhjul |
| Sittbredd | 51,5 cm |
| sittdjup | 54,0 cm |
| sitthöjd | 44-52 cm |
| ryggbredd | 52 cm |
| rygghöjd | 80 cm |
| Kartongstorlek | 82*35*64cm, brun exportkartong |
| Laddar QTY/20'container | |
| Laddar QTY/40'HQ | 370 st |
| MOQ | 80 st |
| Betalning | T/T (30% insättning, balans mot kopian av B/L) |
| Leveranstid | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
| Laddar port | Shanghai ELLER Ningbo, Kina |









Populära Taggar: y-2752 high-hiss brun färg hög rygg stål höjdjusterbar stol, Kina y-2752 high-end hiss brun färg hög rygg stål höjdjusterbar stol tillverkare, leverantörer, fabrik, kontorsstol för frilansare, kontorsstol för tekniska startups, Kontorsstol för semesterbostäder, Justerbar höjdkontorstol för skrivbord, kontorsstol för konsulter, Färgalternativ för kontorsstol














