Snabba detaljer
Typ: Kontorsmöbler
Specifik användning: Kontorsstol
Allmänt bruk: Kommersiella möbler
Material: Metall
Metalltyp: Järn
Vikt: Nej
Stil: Executive Chair, Lift Chair, Mesh Chair, Swivel Chair
Storlek: B65*D67*H113-121cm
Ursprungsort: Zhejiang, Kina (fastlandet)
Märke: Guyou
Modellnummer: Y-2759
MOQ: prov: 1st; provorder: 20st; officiell beställning: 50st
färg: upp till ditt val
personlig anpassad: acceptabelt
OEM/ODM: acceptabelt
garantitid: är vanligtvis 2 år
bärande vikt: 160 kg
packning: vanligtvis 2 cps/ctn
material: pu
typ: modern
användning: kontorsrumsmöbler
Förpackning & leverans
| Förpackningsdetaljer: | standard exportkartong, ett stycke per kartong |
|---|---|
| Leveransdetaljer: | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
Y-2759 Luxury Racing Seat Stolar Kontorsstol/Högryggsstol med justerbara armstöd
| Företag | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Modell | Y-2759 |
| Material | Fram PU, bak och sida pvc |
| Beskrivning | Sportstol |
| Armstöd | plast |
| Dammskydd | 3 lager .plast |
| Bas | nylon bas |
| Hjul | plast |
| Gaslyftsträcka | 80 mm |
| Sittbredd | 53 cm |
| sittdjup | 51 cm |
| sitthöjd | 45-53cm |
| ryggbredd | 45,5 cm |
| rygghöjd |
78 cm |
| N.W/G.W |
17/18,5 kg |
| Kartongstorlek | 78*33*64 cm |
| Förpackning | 1 st/ctn, brun kartong |
| Laddar QTY/20'container | 400 st/40HQ |
| Betalning | T/T (30% insättning, saldo mot kopian av B/L) |
| Leveranstid | 30 dagar efter mottagandet av depositionen |
| Laddar port | Shanghai eller Ningbo, Kina |








Populära Taggar: y-2759 lyxiga racingstolar kontorsstol/högryggsstol med justerbara armstöd, Kina y-2759 lyxiga racingstolar kontorsstol/högryggsstol med justerbara armstöd tillverkare, leverantörer, fabrik, grå racingstol, tävlingstol för tävlingar, tävlingstol för kaféer, tävlingstol för campare, tävlingstol för turneringar, tävlingstol för konsolspel














