Snabba detaljer
Typ: Kontorsmöbler
Specifik användning: Kontorsstol
Allmänt bruk: Kommersiella möbler
Material: Metall
Metalltyp: Järn
Vikt: Nej
Stil: hissstol, meshstol, snurrstol, kontorsstol
Storlek: B65*D67*H113-121cm
Ursprungsort: Zhejiang, Kina (fastlandet)
Märke: guyou
Modellnummer: Y-2760
Tyg: PU + PVC
Skum: Högdensitetsskum
Trä: Plywood
Armstöd: Måla vadderat armstöd
Chassi: Låsnings-tiltmekanism
Gaslift: 80mm klass 2 gaslift
Dammskydd: PP
Bas: Måla nylon bas
Hjul: Nylon
Förpackning & leverans
| Förpackningsdetaljer: | Star och exportkartong, ett stycke per kartong |
|---|---|
| Leveransdetaljer: | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
Y-2760 Lyxiga racingstolar med justerbara armstöd/sportstol
| Företag | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Modell | Y-2760 |
| Material | Fram PU, bak och sida pvc |
| Beskrivning | Hög rygg kontorsstol |
| Armstöd | plast |
| Dammskydd | 3 lager .plast |
| Bas | nylon bas |
| Hjul | plast |
| Gaslyftsträcka | 80 mm |
| Sittbredd | 52 cm |
| sittdjup | 49 cm |
| sitthöjd | 44,5-53,5 cm |
| ryggbredd | 50,5 cm |
| rygghöjd |
78 cm |
| N.W/G.W |
17/18,5 kg |
| Kartongstorlek | 80*34*64 cm |
| Förpackning | 1 st/ctn, brun kartong |
| Laddar QTY/20'container | 380 st/40HQ |
| Betalning | T/T (30% insättning, saldo mot kopian av B/L) |
| Leveranstid | 30 dagar efter mottagandet av depositionen |
| Laddar port | Shanghai eller Ningbo, Kina |









Populära Taggar: y-2760 lyxiga racingstolar med justerbara armstöd / sportstol, Kina y-2760 lyxiga racingstolar med justerbara armstöd / sportstol tillverkare, leverantörer, fabrik, krom racingstol, racingstol, tävlingstol för kaféer, tävlingstol för tävlingar, tävlingsstol för vandrare, tävlingstol för tonåringar














