Snabba detaljer
Typ: Kontorsmöbler
Specifik användning: Kontorsstol
Allmänt bruk: Kommersiella möbler
Material: Metall
Metalltyp: Järn
Vikt: Nej
Stil: Executive Chair, Lift Chair, Swivel Chair
Storlek: 62*73*108---116cm
Ursprungsort: Zhejiang, Kina (fastlandet)
Märke: Guyou
Modellnummer: Y-2840
Tyg: PU-läder
Färg: Beige
Skum: 24 densitet
Trä: Hårt trä
Armstöd: Måla vadderat armstöd
Mekanism: Låsning-lutning
Gaslyft: 100mm klass 2
Bas: Måla nylon bas
Hjul: PU
Användning: Kontorsstol
Förpackning & leverans
| Förpackningsdetaljer: | Star och exportkartong, ett stycke per kartong |
|---|---|
| Leveransdetaljer: | 30 dagar efter att insättningen mottagits |
Y-2840 Chef kontorsstol kontorsmöbler chefsstolar
| Företag | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Modell | Y-2840 |
| Material | Fram PU, bak och sida pvc |
| Beskrivning | Chefsstol för kontorsmöbler |
| Armstöd | Målning vadderat armstöd |
| Mekanism | Låsnings-lutningsmekanism |
| Bas | Målning Nylon bas |
| Hjul | PU hjul |
| Gashiss | 80mm klass 2 gaslift |
| Sittbredd | 48 cm |
| sittdjup | 50 cm |
| sitthöjd | 44,5-54,5 cm |
| ryggbredd | 50,5 cm |
| rygghöjd |
56-64 cm |
| N.W/G.W |
17/18,5 kg |
| Använder | Lämplig som kontorsstol |
| Kartongstorlek | 80*34*65 cm |
| Förpackning | 1 st/ctn, brun kartong |
| Laddar QTY/behållare | 380st/40HQ |
| MOQ | 50 st |
| Betalning | T/T (30% insättning, saldo mot kopian av B/L) |
| Leveranstid | 30 dagar efter att insättningen mottagits |
| Laddar port | Shanghai eller Ningbo, Kina |








Populära Taggar: y-2840 chef kontorsstol kontorsmöbler chefsstolar, Kina y-2840 chef kontorsstol kontorsmöbler chefsstolar tillverkare, leverantörer, fabrik, kontorsstol för loungeområden, kontorsstol för att matcha kontorsdekor, mitten av back office ordförande, Justerbar höjdkontorstol för skrivbord, kontorsstol för att förbättra hållningen, gul kontorsstol













