Snabba detaljer
Typ: Kontorsmöbler
Specifik användning: Kontorsstol
Allmänt bruk: Kommersiella möbler
Material: Metall
Metalltyp: Järn
Vikt: Nej
Stil: Executive Chair, Lift Chair, Swivel Chair, Office chair
Storlek: 62*73*108---116cm
Ursprungsort: Zhejiang, Kina (fastlandet)
Märke: guyou
Modellnummer: Y-2847
Tyg: PU+PVC
Skum: Hög densitet
Trä: Plywood
Chassi: Låsnings-tiltmekanism
Armstöd: Måla vadderat armstöd
Gaslift: 80mm klass 2 gaslift
Bas: Kromad bas
Hjul: PU
Pris: Konkurrenskraftigt
Förpackning & leverans
| Förpackningsdetaljer: | Star och exportkartong, ett stycke per kartong |
|---|---|
| Leveransdetaljer: | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
Y-2847 Exklusiv chefsstol med hög rygg
| Företag | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Modell | Y-2847 |
| Material | Fram PU, bak och sida pvc |
| Beskrivning | Hög rygg kontorsstol |
| Armstöd | Armstöd i plast med målning |
| Mekanism | Tiltad mekanism, upp och ned + lutad funktion |
| Gashiss | 80mm svart målning |
| Dammskydd | Plastmaterial, svart färg, 3 lager |
| Bas | 350 mm, nylonbas |
| Hjul | Svart nylonhjul |
| Kartongstorlek | 70*32*63cm, brun exportkartong |
| Laddar QTY/20'container | |
| Laddar QTY/40'HQ | 476 st |
| MOQ | 100 st |
| Betalning | T/T (30% insättning, balans mot kopian av B/L) |
| Leveranstid | 30 dagar efter mottagandet av insättningen |
| Laddar port | Shanghai eller Ningbo, Kina |













Populära Taggar: y-2847 high-chef hög rygg kontorsstol, Kina y-2847 high-end manager high back office stol tillverkare, leverantörer, fabrik, kontorsstol för konsulter, kontorsstol för pausrum, Justerbar höjdkontorstol för skrivbord, kontorsstol för callcenter, gul kontorsstol, kontorsstol för att matcha kontorsdekor













